Image result for ‫مرد عنکبوتی واقعی‬‎

آکاایران: اخیرا فردی به اسم رابرت در یک اقدام خطرناک در حال بالا رفتن از یک ساختمان 214 متری در کشور فیلیپین دستگیر شد!جالب این است که این مرد عنکبوتی از سرگیجه رنج میبرد و بی توجه به مشکل جسمی و سلامت خود دست به چنین کار احمقانه ای زده است . او با کارش جمعیت زیادی را خیره نمایش مهیج و خطرناک خود کرد بود. برای مطالعه جزییات بیشتر در ادامه مطلب با آکایران همراه باشید.

مرد عنکبوتی

کارکنان اداری این ساختمان 214 متری اولین افرادی بودن که شاهده بالارفتن آیلین آلبرت از پشت شیشه اتاق کاری خود بودند و سریعا این اقدام را به پلیس محلی گزارش دادند. "آیلین رابرت" نترس پس از بررسی برجی 700 فوتی در مکیتی، فیلیپین شروع به بالا رفتن از آسمان خراشی بلند کرده بود که در نهایت بعد از خلق شگقتی و هیجان برای تماشاگران توسط پلیس دستگیر شد. عکس ها و ویدویوهای منتشر شده در فضای مجازی توسط کاربران نشان میدهد که این مرد 56 ساله با شلوار زرد رنگ و پیراهن مشکی بدون رعایت نکات و تجهیزات ایمنی در حال بالا رفتن از طبقات این ساختمان است 

مرد عنکبوتی

رابرت، که از سرگیجه رنج می برد بی توجه به مشکل جسمی و سلامت خود دست به چنین اقدام خطرناکی زد و جمعیتی را به تماشای این نمایش مهیج و البته خطرناک خود خیره ساخت. گزارشات نشان می دهد که او بدون استفاده از تجهیزات ایمنی - و اغلب به طور غیرقانونی - از برج های برجسته، آثار تاریخی و صخره های مختلف در سراسر جهان مشهور است.

 

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات