آکاایران: سگ ها یکی از باوفاترین حیوانات روی کره زمین محسوب می گردند و به همین دلیل، انسان ها به نگهداری از آنها تمایل زیادی دارند. این موجودات با نمک که گاهی هم بسیار خشن و ترسناک به نظر می رسند، گاهی از خود رفتار عجیبی نشان می دهند اما در کل سگ یک موجود بسیار دوست داشتنی است؛ موجودی که به آن لقب حیوان با وفا را داده اند و حیوانی که زود با انسان ها خو می گیرد. همانطور که می دانید سگ ها نیز همچون سایر حیوانات نژادهای مختلفی دارند اما نژادهای سگ بسیار بیشتر از بقیه حیوانات است. در این مقاله تصمیم داریم شما را با نژادی خاص و زیبا, با موهای بلند آشنا کنیم که نژادی افغانی دارد و متعلق به فرد چینی میباشد. برای مشاهده و مطالعه جزییات بیشتر از این سگ زیبا در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

 

موبلندترین و زیباترین سگ دنیا را بیشتر بشناسید.

نیروانا

نام این سگ بسیار جذاب که یک سگ از نژاد افغان است و اینک در کشور چین در حال زندگی می باشد، " AJ Nirvana Battle " است که دارای طرفداران و دنبال گنندگان فراوانی در صفحات مجازی است. " AJ Nirvana Battle " بی شک یکی از زیباترین سگ هایی است که تاکنون مشاهده نموده اید و دارای موها و فیزیک بسیار زیبایی است که در ظاهر ماجرا می تواند کم هزینه باشد.اما این سگ بسیار زیبا دارای مخارج فراوانی می باشد.چرا که این سگ جذاب باید هر 6 الی 8 ساعت به حمام برود و هزینه زیادی نیز باید صرف مراقبت از موهای این حیوان شود.

این سگ هر روز پس از حمام موهایش را سشوار کشیده و با پودر بچه و اسپری‌های مو آرایشش می‌کنند.صاحب این سگ که در پکن زندگی می‌کند می‌گوید شامپوهای حمام و وسایل بهداشتی و تغذیه سگش بسیار اهمیت دارد.

موبلندترین و زیباترین سگ دنیا را بیشتر بشناسید.

«کوین» صاحب زیبا‌ترین سگ دنیا می‌گوید: «هرگز هزینه‌های گران نگهداری از این سگ باعث نشده که به او بی‌توجهی کنم و همیشه از بهترین محصولات برای استحمام سگم استفاده می‌کنم. هر بار حمام کردن این سگ به خاطر موهای بلندش 8 ساعت طول می‌کشد. من حتی دوربینی خریده‌ام و مدام از سگم عکس می‌گیرم.»

بطور کلی هزینه حمام هر هفته این حیوان 150 دلار و هزینه مراقبت از موهای آن در طی 3 سال به میزان 15000 دلار می باشد که می تواند هزینه گران قیمتی را متحمل سازد و با این وجود این میزان هزینه نشان دهنده ارزش این سگ می باشد.

مالک این سگ بسیار زیبا آقای " کوین چان " 29 ساله است که روزانه شاید نیمی از زمان خود را صرف مراقبت و بازی با آن می نماید و طبق گفته اش به این سگ بسیار علاقه دارد و از آن تصاویر متعددی را در طول روز ثبت می کند و در صفحات مجازی اش به اشتراک می گذارد.در ادامه این مطلب از آکاایران تصاویر بیشتری از این سگ زیبا را گردآوری کرده ایم.با ما همراه باشید.

زیباترین سگ دنیا

زیباترین سگ دنیا

زیباترین سگ دنیا

زیباترین سگ دنیا

زیباترین سگ دنیا

زیباترین سگ دنیا

 

موبلندترین و زیباترین سگ دنیا را بیشتر بشناسید.

 

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات