Image result for ‫روح در خانه‬‎

آکاایران: هر وقت که صحبت از جن و ارواح به میان می آید ناخودآگاه ترسی غریزی در وجود هرکسی ایجاد می شود چه بسا خیلی از افراد شاید فقط در فیلم های ترسناک جن و ارواح دیده اند نه در دنیای واقعی خود.بسیاری از مردم به داستان های تخیلی و ترسناک علاقه شدید دارند و همیشه پیگیر این گونه مسائل هستند. شاید دلیل اینکه همیشه فیلم های ژانر وحشت با فروش بالایی مواجه می شود را نیز بتوان همین امر تلقی کرد.اما اینبار ما میخواهیم داستان واقعی از ظاهر شدن روح پسر مرده ای رو برایتان تعریف کنیم که دوربین های مدار بسته آن را شکار کرده اند. برای مطالعه جزییات بیشتر از این خبر و همچنین مشاهده تصویر در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

 برگشت روح پسر بچه به خانه بعد 2 سال از مرگش

 اخیرا تصاویری از دوربین مداربسته آشپزخانه خانه ای منتشر شده است که در این تصاویر عکس پسر بچه ای نمایان شده است که 2 سال قبل فوت شده است. مادر این بچه مدعی شده که فردی که تصویرش در دوربین مدار بسته شکار شده است , همان پسرش است که دو سال پیش از دنیا رفته است.

پسر این خانم دوسال قبل به دلیل مصرف مواد مخدر , اوردوز میکنه و از دنیا میره , داستان از این قراره که جنیفر هاج در اتاق خواب به همراه دخترش مشغول تماشای تلویزیون بود که ناگهان نوتیقیکشن موبایلش او را از حضور فردی در آشپزخانه مطلع کرد. دخترش گفت:" مامان انگار کسی در آشپزخانه راه می رود ، شبیه "رابی" است" و زن شوکه و خیره به فرد نگاه می کند؛ او می گوید که آن شخص بسیار به "رابی" شباهت داشت. تصویر ضبط شده توسط دوربین های مداربسته واضح بود و مردی را با لباس خواب سفید نشان می داد. این مادر باور دارد که دوربین های مدار بسته روح پسر مرده اش را در منزلش نشان می دادند، اما وقتی وارد آشپزخانه شدند کسی آنجا نبود.

روح پسری که بعد گذشت 2 سال از مرگش در خانه دیده شد!! 18 عکس

وقتی دوربین را برای بازپخش نگاه کردند مردی با ریش را دیدند که درست شبیه پسر و برادر رابی که دو سال پیش بر اثر اوردوز جان باخت . این زن 57 ساله ادعا می کند که پس از دیدن این صحنه هنوز هم می ترسد ولی او همچنین این احساس را دارد که شاید این اتفاق علامتی از در آرامش بودن فرزندش در بهشت باشد؛ و از وقتی اینطور فکر می کند روحش آرام تر شده است. جنیفر هنوز هم شگفت زده و شوکه است که چطور این اتفاق افتاد.

 

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات