آکاایران: پیرزن 63 ساله ی ویتنامی که 3 ماه از گلو درد رنج میبرد, به پزشکان زیادی مراجعه میکنه ،عکس برداری ها نشان از توموری در گلوی این زن ویتنامی میداد,این خانم برای درمان تومور داخل گلویش به لاپارسکوپی مراجعه کرد پزشکان بعد از بررسی های انجام شده تصمیم به جراحی گرفتن, اما بعد از شکافتن گلویش با مورد عجیب و ترسناکی مواجه شدند! در واثع این تومور داخل گلو, یک زالو بوده که تو این مدل با مکیدن خون قربانی خود, در حال رشد بوده!!! برای مطالعه جزییات بیشتر از این اتفاق , در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

Image result for ‫پیر زن ویتنامی‬‎

زندگی کردن زالو در گلوی یک زن

این زن که نامش منتشر نشده است هفته ها بود که از سردردهای شدید، احتقان مکرر بینی و احساس سختی در بلعیدن مایع مخاطی که گلویش تولید می کرد شکایت می کرد و به چندین پزشک مراجعه کرده بود تا اینکه در نهایت تومور سرطانی داخل گلویش تشخیص داده شد ؛ توموری که قرار شد تا بعداز یک دوره ی درمانی با جراحی برداشته شده و در واقع این پیرزن به طور کامل درمان شود . مراحل اولیه انجام شد و طبق برنامه بعد از مدت مشخصی او برای لاپراسکوپی به بیمارستان "های گنگ" آمد.

Related image

 

پزشک معالج که تصور می کرد قرار است توده ای بدشکل و سرطانی را از گلوی بیمارش خارج کند حین اجرای جراحی با حقیقت غیرقابل باوری مواجه شد و به جای تومور موجودی را داخل گلوی بیمارش دید که در منطقه ی زندگی آنها به خون آشام می شناسندش ؛ زالویی که تصویرش رامشاهده می کنید به گفته ی پزشک این زن چیزی بیش از 3 ماه در گلوی بیمار زندگی می کرده در نهایت از آنجا خارج شد تا بیمار به زندگی عادی خود باز گردد.

تصور می شود این خانم 63 ساله هنگام نوشیدن آب یا مایعی که پاکیزه نبوده است زالو را وارد بدن خود کرده است اما او چنین موردی را به یاد نمی آورد.

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات