Image result for ‫تعجب کردن‬‎

آکاایران: افراد چاق همیشه برای انگیزه پیدا کردن برای کاهش وزن به دنبال افراد موفقی میگردد که در زمان کوتاه, وزن قابل توجهی کم کرده اند. در این مقاله تصمیم داریم در مورد مردی صحبت کنیم که با همت و پشت کار بعد از یکسال 89 کیلو وزن خود را کاهش داد و تبدیل به الگویی برای افراد مبتلا به چاقی شده است. برای مطالعه جزییات بیشتر و مشاهده تصاویر در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

بیش از یک سال پیش در سال 2017، "وینس هیندز" معاون دادستان الیس و ناحیه، به تجربه جو راگان گوش فرا داد و الهاماتی را برای آغاز سفر خود به زندگی سالمتر در پیش گرفت. در 19 نوامبر همان سال وی، اولین ویدیوی خود را به رسانه های اجتماعی ارسال کرد، نشان داد که چگونه کمدین برت کریشیر، الهام بخش او شده است. در آن ویدیو- کارگردان کریشیر میگوید:"اگر تو بتوانی این کار را انجام دهی، من هم این کار را خواهم کرد" و از آنجا، او شروع به کاهش وزن کرد.

وینس که این روز ها خودش یک الگو برای افراد مبتلا به چاقی شده میگوید:

من بیدار شدم و قهوه را نوشیدم و در Instagram ویدیویی از برت در نیمه ماراتن سنت پیت در کالیفرنیا را یافتم. من در صندلی نشسته بودم فکر می کردم، "اگر همچین آدمی توانسته در دو هفته مسیر ماراتن را بدود، چرا من این کار را انجام ندهم." و بنابراین الهام بخش من شد.      

مرد 225 کیلویی که در طول یکسال 89 کیلوگرم کم کرد!! تصاویر

اما راز اصلی کاهش وزن 89 کیلویی وینس چیه؟

از صحبت ها و تصاویری که او مدام در صفحه شخصی اش منتشر میکرد مشخص شده است که " وینس هیندز" کاهش وزن خود را با راه رفتن با دوستان خود آغاز کرده است. دو هدف اصلی او این بود که همه چیزی که او را به چالش می کشید را عمومی میکرد،و به تمامی آنها پاسخ مثبت میداد.

پیاده روی او آغاز شده بود اما یک هفته بعد "هیندز" خود را وزن می کند و متوجه می شود که سه پوند وزن اضافه کرده است، اما این موضوع او را مایوس نمی کند. او تمرین را ادامه داد، برنامه یوگا را آغاز کرد و تا آوریل بیش از 100 پوند کاهش وزن پیدا کرد. "هیندز "پیش از این در سفرهای کاهش وزن شرکت کرده بود، اما نه برای مدت طولانی. به طور معمول، و دوره ای، این مسیرها را به تنهایی شروع کرده است، و برای مدتی وزن خود را از دست داده است.

پیش از آغاز این راه در یک لایو تبادل نظر آنلاین با دوستانش گفت :در طول زندگی خود،بارها 100 پوند کاهش و اضافه وزن داشته ام.صحبت در این مورد با همسرم بسیار راحت است ؛ برای چند هفته و یا یک ماه خیلی خوب عمل میکنید و سپس خسته میشوید و آن را ترک میکنید. من این کار را بارها و بارها انجام داده ام نمی دانم آیا در سن 52 سالگی شانسی برای کاهش وزن وجود دارد یا خیر. من فقط فکر میکنم بیماری ها و آسیب ها نشان دهنده آن هستند که به اندازه کافی قوی نیستم تا این حجم وزن را کم کنم.

مرد 225 کیلویی که در طول یکسال 89 کیلوگرم کم کرد!! تصاویر

حالا او در ادامه ی صحبت هایش بعد از یادآوری جملات آن روزهایش می گوید:

فکر میکردم دیگر شانسی ندارم. وقتی این مسیر را انتخاب کردم، نزدیک 500 پوند یعنی226 کیلوگرم وزن داشتم، نزدیک به یک چهارم تن، بنابراین مجبور بودم وزنم را کاهش دهم. 365 روز بعد، هیندز 226 کیلویی وزن خود را به شدت کاهش داده بود , تحول او باور نکردنی و الهام بخش برای هر کسی است که مایل است در سال جدید به چالش بپردازد!

 

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
برس حرارتی
تبلیغات