Related image

آکاایران: ماهی کپور قرمز و سفید در ژاپن با قیمت 203 میلیون ین (1.8 میلیون دلار)که 1.3 میلیون دلار بیشتر از قبل بفروش می رسد، به گران ترین ماهی زنده تبدیل شد.

بزرگترین تولید کننده کپور کوی

ژاپن همچنان بزرگ ترین تولید کننده کپور کوی، با 90 % تولید با هدف صادرات باقی می ماند. در سال 2016، صادرات کپور کوی، بیش از 35 میلیون دلار درآمد ایجاد کرد.به طور شگفت انگیز، ژاپن رکورد جهانی گران ترین ماهی که تا به حال فروخته شده است را در دست دارد.
Image result for sakai fish farm auction 4th october 2018

گران قیمت ترین ماهی کپور کوی در ژاپن فورخته شد

ماهی 101 سانتی متری کوهاکو با توجه فراوان ، توسط یک جمع کننده پس از مناقصه سختی در پرورشگاه ماهی در شهر هیروشیما ژاپن خریداری شد. کپور ماده در سال گذشته جایزه اول را در نمایش معتبر کوی برنده شد و انتظار می رود امسال عنوان دومش را کسب کند که به شدت توجه خریداران را به خود جلب کرده است. اکنون انتظار می رود طرفداران و جمع کنندگان این ماهی ، از سراسر دنیا سفر کنند تا نگاهی به گران ترین ماهی که تا به حال فروخته شده، بیاندازند.
تیم ودینگتون ، متخصص کوی بریتانیا ، به دیلی میل گفت:"این یک قیمت بی سابقه برای یک ماهی کوی است . این ماهی 101 سانتی متر و بسیار بزرگ ، متنوع است. مردم جهان از فروش کپور کوی با این قیمت هیجان زده هستند چون این یک قیمت واقعا برای یک ماهی باور نکردنی است. بهترین قیمت قبلی حدود 400،000 پوند (500،000 دلار)بود. واقعا دنیای دیوانه ای است."

ماهی 15 میلیارد تومانی ژاپنی به عنوان گرانترین کپور کوی جهان

چیز زیادی در مورد خریداران وجود ندارد، به غیر از فردی که اسمش ینگینگ و اهل تایوان است. او واقعا فوق العاده ثروتمند و یکی از طرفداران بزرگ ماهی کوی است. خانم در حال حاضر قادر به پرورش ماهی ای که به عنوان جایزه برنده شده خواهد بود که می تواند تا 500،000 تخم تولید کند که تنها تا 5،000 از آن ها برای فروش مناسب خواهند بود. همچنین انتظار می رود اس لیجند در نمایش های تلویزیونی حداقل دو سال دیگر رقابت کند.

کپور کوی، بیش از دوازده نوع دارد که کوهاکو در آن محبوب تر و با ارزش تر است گفته می شود پرورش دهندگان کوی ممکن است با پرورش انواع نادر دیگر آزمایش کنند، اما در نهایت همه به کوهاکو باز می گردند. این نوع، رنگ پوست سفید با علامت های قرمز بزرگ در بالا است. برای اینکه بی عیب باشد، قسمت سفید آن را باید از هر گونه بی رنگی یا زرد شدن حفظ کرد.

 

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
برس حرارتی
تبلیغات