رشد باورنکردنی سر دختر جوان در یک شب!!

آکاایران: بروز واکنش‌های ناخوشایند پوستی نسبت به فرآورده‌های آرایشی، بستگی به وضعیت پوست و سیستم ایمنی بدن هر فردی دارد. استفاده از لوازم آرایشی بهداشتی باعث بروز واکنش هایی در 20% افراد می‌شود،  شایع‌ترین واکنش‌های پوستی شامل اگزماهای تحریکی و آلرژیک است که به شکل سوزش، خارش و قرمزی بروز می‌کنند.اصلی‌ترین عامل ایجاد کننده حساسیت نیز مربوط به حلال‌ها، مواد معطر و مواد نگه‌دارنده موجود در کِرِم‌ها و مواد آرایشی است.

اخیرا زن جوانی اهل پاریس با انتشار تصاویر , از واکنش غیرطبیعی صورتش در قبال استفاده از مواد آرایشی تعجب همه را برانگیخته است.سر این زن جوان به صورت غیر طبیعی و تعجب برانگیز در عرض چند ساعت دوبرابر شده است و این نتیجه یک واکنش آلرژیک به ماده ی آرایشی می باشد که او را به شکل عکس هایی که در این مقاله مشاهده میکنید درآورده است . برای مشاهده جزییات بیشتر از این خبر و مشاهده عکس های این زن جوان در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

زن جوانی که سرش دوبرابر شد

دختر دانشجوی 19 ساله رشته زبان انگلیسی اهل پاریس با تصویری صفحه شخصی اش را به روز کرد تا تفاوت چهره اش را که در عرض مدت کوتاهی رخ داده بود به همه نشان دهد و به نوعی هشدار استفاده از مواد آرایشی نامرغوب را تکرار کند.
این تغییر چهره نگران کننده "استلی" به دلیل حساسیت او به ماده ای شیمایی در رنگ مو بوده است ؛ توسط PPD شیمیایی است که در 90 درصد رنگ مو یافت می شود.
او رنگ مویی را از سوپر مارکت محل زندگی اش خریداری کرده است و بعد از استفاده واکنش وحشتناک اول باعث شد که پوست سرش خارش داشته باشد و این خارش کم کم شدت گرفت تا جایی که "استلی" برای آنکه بتواند بخوابد مجبور به مصرف آنتی هیستامین و کرم ضد حساسیت شد ، زمانی که بیدار شد خارش رفع شده بود اما اعضای صورتش به نوعی وضعیت عجیبی داشت ؛ حالتی مثل سنگینی و تورم.

 رشد باورنکردنی سر دختر جوان در یک شب!!

با ایستادن مقابل آینه متوجه فاجعه شد و دید که چطور یک شبه اندازه سرش دوبرابر شده است و دچار مشکلاتی در تنفس ، صحبت کردن و حتی بینایی شده است ؛ "استلی " گفت :سرم درست شبیه یک لامپ حبابی شده بود و زبانم به قدری بزرگ بود که نمیتوانستم در دهانم تکانش دهم همین وضعیت مرا دچار وحشت کرد و به سرعت نزد پزشک رفتم.
مادر "استلی" گفت :دخترمن مقصر است چرا که او پیش از این دچار حساسیت به رنگ مو شده بود اما نه به این شدت برای همین باید به دستور روی جعبه رنگ مو توجه می کرد ؛ روی بسته نوشته بود که افرادی که حساسیت به رنگ مو دارند باید ابتدا تست انجام دهند و بعد از 48 ساعت در صورت نبود مشکلی از آن استفاده کنند اما دختر من برای تست فقط 30 دقیقه زمان صرف کرد و بعد از رنگ مو استفاده کرد برای همین دچار مشکل شد.
 رشد باورنکردنی سر دختر جوان در یک شب!!
استلی" در آخر گفت :احساس می کردم مرگم نزدیک است چرا که وضعیت بسیار سختی داشتم برای همین تصاویر و داستانم را به اشتراک گذاشتم تا این وضعیت برای کسی اتفاق نیفتد.
گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات