آکاایران: دو مرد روستایی که مشغول اجرای برنامه خود برای شکار گوزن بودند صدای بسیار بلندی شنیدند ، صدایی همراه با لرزش زمین که نشان می داد این صدا به دلیل سقوط چیزی بزرگ روی زمین تولید شده است ؛ به سمت صدا حرکت کردند تا بالاخره به مرکز جنگل رسیدند و متوجه شدند که... برای مطالعه جزییات بیشتر در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

کشف سفینه موجودات فضایی در جنگل های روسیه

کشف سفینه موجودات فضایی وسط جنگلی دور افتاده !

دو مرد روستایی که مشغول اجرای برنامه خود برای شکار گوزن بودند صدای بسیار بلندی شنیدند ، صدایی همراه با لرزش زمین که نشان می داد این صدا به دلیل سقوط چیزی بزرگ روی زمین تولید شده است ؛ به سمت صدا حرکت کردند تا بالاخره به مرکز جنگل رسیدند و متوجه چیزی بزرگ شدند که سقوط کرده بود.این دو شکارچی که نامشان برده نشده است می گویند:در جستجوی شکار صدای هولناکی شنیدیم و به سمت صدا حرکت کردیم اما نتوانستیم به علت تاریکی هوا متوجه اصل علت شویم تا اینکه صبح روز بعد به محلی که نشان گذاری کرده بودیم رفتیم و متوجه شدیم که چیز بزرگی مثل یک سفینه روی زمین افتاده است ، اثرات باقی مانده از آن روی صخره های کوچک نزدیک جنگل نشان می داد که ابتدا به آن برخورد کرده و به سمت کف جنگل کشیده شده و درنهایت در آنجا متوقف شده است.

کشف سفینه موجودات فضایی در جنگل های روسیه

در حالی که هنوز هیچ خبرگزاری رسمی در روسیه جزئیات این ماجرا و تصاویر را عنوان نکرده است تصاویر و داستان این دو شکارچی در فضای مجازی و وب سایتهایی مثل میرر منتشر شده است.

نوشته های عجیبی که روی این سفینه دیدیدم متوجه شدیم که این یک سفینه معمولی نیست و حدس میزنیم موجودات فرازمینی در این حادثه دخالت داشته اند.ویدئوی منتشر شده در منطقه جمهوری "کومی" واقع در شمال روسیه فیلمبرداری شده است.

کشف سفینه موجودات فضایی در جنگل های روسیه

ویدئو و تصاویر مشابه این که در مورد موجودات فضایی است بارها منتشر شده است اما هنوز هیچ نشان قطعی و ثابت کننده برای وجود آنها و حضورشان روی کره ی زمین باشد وجود ندارد پس نمیتوان به حرفهای این مردان که درمورد موجودات فضایی در حد ادعا است اطمینان کرد.

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات