آکاایران: محبت و دوستی روش مخصوص به خود را دارد و موجب شادی و آرامش زن و شوهر می شود.اما این محبت و دوستی بین زن و شوهر آیا میتواند ابدی شود!؟ خیلی از زن و شوهر ها پس از چند سال زندگی به قدری به هم وابسته می شوند که دوست دارند پس از مرگ هم نزدیک به هم دفن شوند.

در این مقاله از مجموعه مقالات جالب انگیز آکاایران , داستان زن و شوهر عاشقی را تعریف میکنیم که بعد از مرگ معروف شده اند چرا که حتی رسم و رسومات هم نتوانست آنها را بعد از مرگ هم از هم جدا کند. برای مطالعه جزییات بیشتر در ادامه مطلب با آکاهمراه باشید.

زن و شوهری

 

سنگ قبر عجیب یک زن و شوهر عاشق 

"گریوز" یک زن کاتولیک و شوهرش پروتستانی بود که اجازه نداشتند بعد از مرگ با یکدیگر در یکجا به خاک سپرده شوند در قسمت پروتستان این قبرستان ون گورکام، سرهنگ سواره نظام هلندی و مامور عالی دولت دفن شد اما همسر او خانم ون در کلیسای کاتولیک دفن شده است. آن ها در سال 1842 ازدواج کرده بودند، بانو 22 ساله و سرهنگ 33 ساله، پروتستانی و جز طبقه اعیان بود.

زن و شوهری

این باعث شد که همهمه ای در شهر رورموند به وجود آید. سرهنگ پس از 38 سال ازدواج، در سال 1880 فوت کرد و در قسمت پروتستان در مجاور دیوار دفن شد. همسرش در سال 1888 درگذشت و تصمیم گرفت در مقبره خانوادگی دفن نشود، اما در طرف دیگر دیوار نزدیک ترین جایی که می توانست به شوهرش برسد دفن شود تنها یک دیوار ما بین این زوج بود.

 

 

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات