زندگی جالب غارنشینی زوج بریتانیایی در قرن 21

آکاایران: «نعومی وامیسلی» و همسرش «دان ویستان» یک زوج اهل بریتانیا هستند که تصمیم گرفته اند به دور از تکنولوژی و زندگی در قرن 21, به سبک مردمان نخستین به صورت غار نیشینی زندگی کنند.آنها هر روز با سلاح هایی که درست کرده اند به شکار میروند.غذای این زوج از حشرات و جانوران تامین میشود.لباس هایشان را از پوست حیوانات تهیه کرده اند و از شاخ گوزن برای وسایل آشپزی استفاده میکنند. برای مطالعه جزییات بیشتر از انگیزه و روش زندگی این زوج در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

زندگی جالب غارنشینی زوج بریتانیایی در قرن 21


«نعومی وامیسلی» و همسرش «دان ویستان» تصمیم گرفته اند تا به سبک عصر حجری در کنار هم زندگی کنند. آن دو همه ابزارهای زندگی مدرن را ترک کرده اند و با طراحی یک غار در داخل جنگلی دورافتاده در منطقه «کولبروکدیل» در استان «شروپ شر» بریتانیا زندگی می کنند و همه وسایل زندگی باستانی را دارند.

زندگی جالب غارنشینی زوج بریتانیایی در قرن 21

این زوج از حشرات تغذیه می کنند. لباس هایی از پوست خرگوش می پوشند و برای ادامه حیات، تیر و کمان برای شکار طراحی و از شاخ گوزن، وسایل آشپزی تهیه کرده اند. اوقات فراغتشان را هم در وسط طبیعت می گذرانند و زندگی غارنشینان ماقبل تاریخ را زنده می کنند. این زوج بریتانیایی بر این باورند، زندگی به سبک عصر حجری، باعث تداوم و حفظ بقاست و هدفشان این است که، پایِ این سبک زندگی را به عصر مدرن باز کنند و اسمش را هم گذاشته اند، «عصر حجری مدرن».

زندگی جالب غارنشینی زوج بریتانیایی در قرن 21

آقای ویستال می گوید همیشه دوست داشتم در هوای آزاد زندگی کنم. او در چند برنامه تلویزیونی هم به عنوان کارشناس «زندگی در طبیعت» حاضر شده و سیزده سال پیش با همسرش در محیط کار آشنا می شود. این زوج نخستین بار در سال 2010 میلادی در ایالات متحده آمریکا، مهارت های زنده ماندن به روش صحیح در عصر حجر را به علاقه مندان آموزش داده بودند.

زندگی جالب غارنشینی زوج بریتانیایی در قرن 21

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات