ماجرای جالب مردی که دو ماه پس از مرگش به خانه بازگشت

آکاایران: در این مقاله از مجموعه مقالات جالب انگیز آکاایران, در مورد مردی 63 ساله قزاقستانی صحبت میکنیم که بعد از گذشت دو ماه از خاکسپاری اش , دوباره به خانه برگشت!!  این ماجرای عجیب , زمانی تیتر خبر ها شد که مرگ "آی گلای ساپاگالیو" توسط آزمایش دی ان ای تایید شده بود . برای مطالعه جزییات بیشتر از این ماجرای عجیب و غریب در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

مردی که دو ماه پس از مرگش به خانه بازگشت 

همه ی اینها از 9 ژوئیه زمانی آغاز شد که بستگان "آی گلای ساپاگالیو" گزارش دادند که او در روستایی در قزاقستان گم شده است آن ها نمی دانستند که این مرد مجرد پیشنهاد شغلی به مدت چهارماه در روستای دور از محل زندگی اش داشته برای همین وقتی جسدی را در نزدیکی خانه او کشف کردند همه وحشت زده شدند. گزارش ها حاکی از آن است که جسد در وضعیت بدی قرار داشت که خانواده او نتوانستند آن را با ویژگی های فیزیکی تشخیص دهند، بنابراین آزمایش دی ان ای انجام شد. باور کنید یا نه، آزمایش نشان داد که احتمال 99.29 ٪ وجود دارد جسد کشف شده ساپاگالیو باشد ، بنابراین گواهی فوت رسمی صادر شد و برادر این مرد مراسم تدفین را ترتیب داد.

ماجرای جالب مردی که دو ماه پس از مرگش به خانه بازگشت

 

برادر این مرد، به خبرنگاران گفت:" وقتی آی گلای زنده و سالم به خانه آمد، دختر من سول ، عموی مرده خود را دید و غش کرد آنالیز دی ان ای نشان داد او برادرمن است ما نتایج را باور کردیم و همه مراسم تدفین و یادبود را انجام دادیم ، پول زیادی خرج کردم گذشته از هزینه ها ما چه کسی را دفن کرده ایم ؟ شاید بستگان او به دنبالش هستند ."

بستگان ساپاگالیو از اینکه او زنده و سالم است بسیار ابراز خوشحالی کردند، اما آن ها از آزمایش دی ان ای غافل نشده اند و قصد دارند از متخصصانی که این کار را انجام داده اند شکایت کنند با این حال، فردی که این آزمایش را انجام داد ، از خود دفاع کرد و گفت قبلا توضیح داده که به احتمال 99.29 درصد جواب صحیح است و به رسانه ها گفت:" غیر ممکن است که به صراحت اعلام کنیم که این پیکر فرد است و فقط به نتایج آزمایش دی ان ای متکی است. ما نباید درصد باقیمانده را فراموش کنیم ."

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
برس حرارتی
تبلیغات