خواستگارهای سیریش و جنجالی بازیگران ایرانی + تصاویر

آکاایران: خواستگارهای سیریش و جنجالی بازیگران ایرانی + تصاویر

آکاایران: این بار با پستی متفاوت بسیار جذاب در کنار شما کاربران عزیز هستیم نگاهی به خواستگاری های جنجالی از سلبریتی ها چهره های معروف توسط دختران و پسران ایرانی. که گاها در این امر پا را از حد فراتر گذاشتند و حتی عشقشان را تهدید به مرگ کردند! با همراهی وبسایت آکاایران این بخش جذاب و خواستگارهای سیریش ایرانی آشنا شوید.

خواستگاری جنجالی دختری از رضا گلزار

قضیه ی خواستگاری محمدرضا گلزار رو که یادتونه… وقتی دختر خانم جوانی از وی خواستگاری کرد و گلزار فاقد هیچ توجهی رد شد بعد اون خانم محترم در کمال اعتماد به نفس گفت که سوپراستار سینمای ایران رفته تا فکراش بکنه… تبدیل شد به سوژه خنده شبکه های اجتماعی…

بعد از این ماجرا محمدرضا گلزار در واکنشی به این موضوع توپو به زمین مردم انداخت و گفت آدمایی که مورد تمسخر قرار دادن همه چیز رو به سخره میگرن.

خواستگارهای سیریش و جنجالی بازیگران ایرانی + تصاویر

کاریکاتور شهاب جعفرنژاد با موضوع خواستگاری از محمدرضا گلزار

شهاب جعفرنژاد، کاریکاتوریست جوان کشورمان کاریکاتوری با موضوع خواستگاری یک دختر از محمدرضا گلزار منتشر کرد.
او با انتشار این کاریکاتور در اینستاگرامش نوشت: «در حاشیه لغو افتتاحیه ٣٠٠ هزار تومانی فیلم سلام بمبئی…ظاهرا دو تا بلیت خریداری شده بوده…صرفا جهت مزاح!»

کاریکاتور خواستگاری از رضا گلزار

خواستگارهای سیریش و جنجالی بازیگران ایرانی + تصاویر

ماجرای جنجالی خواستگاری از بهنوش بختیاری

بهنوش بختیاری در آخرین پست اینستاگرام خود با منتشر کردن تصویری تعداد زیادی از مخاطبان و کاربران را حیرت زده کرده است. یکی از کاربران در پستی عجیب خود را سیفعلی معرفی می کند و در کمال بی شرمی از این هنرمند کشورمان که خود نیز متاهل می باشد خواستگاری می کند.

این عمل کاربر به حدی ناراحت کننده می باشد که این هنرمند مجبور به انتشار این این پست شده است و همچنین در پست خود نوشته است:

خواستگارهای سیریش و جنجالی بازیگران ایرانی + تصاویر

کامنتایی که میخونم نشان کامل از این داره که در چه وانفسایی داریم زندگی میکنیم و اینهمه بی نزاکتی و بی فرهنگی و صد دستگی از کجا امده. به خاطر همین قضاوتای زود و کی چی گفت مام همونو بگیم.

خواستگارهای سیریش و جنجالی بازیگران ایرانی + تصاویر

.

منبع : nazweb.ir

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
برس حرارتی
تبلیغات