آکاایران: این عکس باورنکردنی رکورددار لایک در اینستاگرام شد
این عکس باورنکردنی رکورددار لایک در اینستاگرام شد

آکاایران: این عکس باورنکردنی رکورددار لایک در اینستاگرام شد

سیمرغ

شاید احمقانه به نظر برسد اما عکس یک تخم مرغ به عنوان پر لایک ترین عکس در اینستاگرام انتخاب شده است

عکس یک تخم مرغ پرلایک ترین عکس اینستاگرام شد!

وقوع رویدادهای عجیب در دنیای مجازی پدیده تازه ای نیست. اما تبدیل شدن عکس یک تخم مرغ به پرلایک ترین عکس موجود در شبکه اجتماعی اینستاگرام به سختی باورکردنی است.

در شرایطی که تنها حدود یک هفته از آپلود شدن عکس تخم مرغ مذکور در حسابی با عنوان world_record_egg می گذرد، عکس مذکور بیش از ۲۵ میلیون لایک خورده و بیش از یک میلیون نفر هم پای عکس یادشده اظهار نظر کرده یا کامنت گذاشته اند.

این اظهارنظرها به زبان های مختلف دنیاست، اما ظاهرا هنوز کاربران فارسی زبان از این موضوع مطلع نشده اند.

حساب کاربری یادشده که تنها یک پست با تصویر تخم مرغ در آن ارسال شده بیش از ۲.۶ میلیون نفر فالوئر دارد و خود این حساب هم ۹۳۲ نفر را تعقیب می کند.


لایک شدن عکس تخم مرغ در اینستاگرام

این عکس باورنکردنی رکورددار لایک در اینستاگرام شد

پیش از این رکورد پرلایک ترین تصویر در اینستاگرام مربوط به حساب کاربری  کایلی جنر بود که عکسی از نوزاد دخترش را در حالی که انگشت شصت وی را در دست گرفته بود، بر روی این شبکه اجتماعی ارسال کرده بود. عکس یادشده در حدود ۱۸.۲ میلیون لایک خورد.

مالک حساب کاربری یادشده در توضیح عکس یادشده نوشته است: بیایید با همکاری هم رکورد جهانی جدیدی تنظیم کنیم و این عکس را به پرلایک ترین عکس اینستاگرام مبدل کنیم. عکس یادشده در تاریخ ۵ ژانویه یعنی ۹ روز پیش بر روی اینستاگرام ارسال شده و واقعا مشخص نیست چنین عکسی چگونه توانسته به این سرعت پرلایک ترین عکس اینستاگرام شود.


.

منبع : seemorgh.com

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات