مادری که دختر نوجوانش را زنده زنده آتش زد - مطالب جالب و خواندنی

آکاایران: مادری که دختر نوجوانش را زنده زنده آتش زد

آکاایران:  یک مادر پاکستانی، دختر ١٨ ساله اش، زینت رفیق، را به تخت بست و با ریختن نفت بر رویش زنده زنده سوزاند. 
وی درحالی که باافتخار جنایتش را در خیابان فریاد می زد به سینه می کوبید و می گفت: “بچه ام را به خاطر ننگ و بی آبرویی که برایم درست کرده بود کشتم”.

به گفته پلیس، جرم زینت این بود که با حکم دادگاه، رسماً با حسن خان، یک تعمیرکار موتورسیکلت ازدواج کرده بود. خانواده رفیق می گویند دلیل اصلی مخالفتشان با زینت برای این ازدواج این بوده که او از قوم پنجابی بوده است و حسن از قوم پشتون!

به گفته حسن خان همسر مقتول، دخترک از ترس خانواده اش فرار کرده بود، ولی آن ها به وی گفتند اگر باز گردد نه تنها آسیبی به او نخواهند رساند، بلکه برایش جشن عروسی هم خواهند گرفت.

وی به یک تلویزیون محلی گفت: “٤ روز بود باهم زندگی می کردیم که خانواده اش پیام دادند اگر برگردد، ٨ روز دیگر مراسم عروسی را برپا خواهند کرد و بعدازآن می توانیم باهم زندگی کنیم. او نمی خواست پیش خانواده اش برگردد و به من گفت من را خواهند کشت! اما وقتی یکی از عموهایش ضمانت کرد آسیبی به او نخواهد رسید، برگشت. روزی که ما ازدواج کردیم او مورد آزار و اذیت قرار گرفته و بینی و لبش خونین بود”.

حسن به CNN گفت: “دو روز بعد از برگشتنش با من تماس گرفت و گفت این ها از حرفشان برگشته اند. بیا منو ببر. ولی من گفتم ٨ روزی که قول داده اند را صبر کن، بعد باهم می رویم. اما کشتنش”.

مادر حسن می گوید: “خانواده رفیق به ما قول دادند که حتی یک مو هم از سر دخترشان کم نخواهد شد. ما با عموهایش تماس گرفتیم و آن ها گفتند خودشان زینت را بر می گردانند و ما هم باورمان شد”.

مادری که دختر نوجوانش را زنده زنده آتش زد - مطالب جالب و خواندنی

مادری که دختر نوجوانش را زنده زنده آتش زد - مطالب جالب و خواندنی

مادری که دختر نوجوانش را زنده زنده آتش زد - مطالب جالب و خواندنی

به گفته پلیس، خانواده دختر به جنایت خود اعتراف کرد و در صحنه جنایت، نفت پیدا شده است.

نسیم بی بی، خاله کوچک مقتول می گوید: وقتی خواهرم دخترش را کشت به خیابان رفت. شالش را باز کرد و درحالی که به سینه می کوفت فریاد می زد: “مردم! دخترم را به خاطر رفتار زشتش و بدنام کردن خانواده ام کشتم”.

وی افزود: “خواهرم مدت ها قبل گفته بود اجازه نمی دهد دخترش با یک پشتون ازدواج کند”.

شازیه خواهر زینت نیز خواهرش را به خاطر رفتارش سرزنش می کند، ولی می گوید از مادرش خواسته بود او را نکشد و فقط با او قطع رابطه کند.

هرساله در پاکستان ١٠٠٠ زن در قتل هایی این چنین کشته می شوند. همین هفته گذشته یک معلم ١٩ ساله به دلیل آن که از وی خواسته شده بود با پسر رئیسش که دو برابر او سن داشت ازدواج کند و او نپذیرفته بود، مورد شکنجه قرار گرفت و زنده زنده سوزانده شد.

.

منبع :

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
برس حرارتی
تبلیغات