آکاایران: آقای مایک رومن 41 ساله، اخیرا ادعا کرد که به مدت 37 سال است پیتزا میل میکند. جالب است بدانید که .... برای مشاهده جزییات بیشتر در ادامه مطلب با آکاایران همراه باشید.

پیتزا یکی از خوشمزه ترین فست فودهای روی زمین است که امروزه طرفداران بیشماری را خصوصا در میان قشر جوان پیدا کرده است. اما مطالعات مرکز تحقیقات و پیشگیری ایلینویز آمریکا نشان می دهد که خوردن پیتزا به اندازه سیگار کشیدن برای افراد به ویژه کودکان مضر است. پیتزا محبوب ترین غذا در سراسر جهان است؛ درحالیکه بزرگترین منبع کالری، چربی های اشباع شده و نمک محسوب می شود.

تحقیقات نشان می دهد که غذاهای حاوی پنیر چرب، نمک و گوشت به اندازه سیگار برای افراد مضر است. این رژیم غذایی علاوه بر افزایش چربی و فشار خون و اضافه وزن، باعث برهم زدن تعادل هورمون ها و کاهش یادگیری میشود.

با این وجود اخیرا معلم 41 ساله ای در طی پیغامی میزان علاقه خود را نسبت به این غذا اعلام کرد که قطعا با مطلع شدن آن، شدیدا شوکه خواهید شد. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب خواهیم گفت.

مرد عاشق پیتزایی که 37 سال پیتزا میخورد!!

 

مردی که 37 سال هر شب پیتزا خورده است

آقای مایک رومن 41 ساله، اخیرا ادعا کرد که به مدت 37 سال هر شب به دلیل علاقه اش به پیتزا، هر شب پیتزا سرو می کند. جالب است بدانید که عشق و علاقه وی از سن 3 یا 4 سالگی که برای اولین بار پیتزای ایتالیایی که مادرش برای او تهیه نموده بود، شروع شد. سپس از آن سن به بعد هر شب والدین او برایش پیتزا سرو می کردند و این عادت غذایی از زمان کودکی وی تاکنون همراه اش بوده است.

با این وجود او میل نمودن پیتزا را حداقل روزی یکبار از دوران کودکی و نوجوانی خود آغاز کرده است و تا اینک که 41 سال سن دارد، ادامه داده است.

اما آقای مایک اعلام کرد که برخی سال ها نیز حتی برای 3 وعده از پیتزا استفاده می نموده است و اینک وی در حال تغییر دادن پیتزا به ساندویچ کره بادام زمینی البته برای وعده نهار است تا بتواند کمی در مقابل عادت خود ایستادگی کند.

جالب است بدانید که آقای مایک رومن، در طول این سال ها با افزایش کلسترول روبرو نشده است و اینک در صحت و سلامت کامل قرار دارد.

گردآوری توسط بخش جالب انگیز سایت آکا
پربازدیدها
تبلیغات