آکاایران: آنگلا مرکل، در آلمان، ترزا مِی، در انگلیس، و احتمالا هیلاری کلینتون، در آمریکا. آیا دنیای سیاست به سوی زنانگی و زنانه شدن پیش می رود؟ خبرنگار ما به میان شما آمده است تا نظر شما را در این خصوص جویا شود.
امتیاز خبر: 96 از 100 تعداد رای دهندگان 1113
ماهنامه خط خطی - مجید دواچی: آنگلا مرکل، در آلمان، ترزا مِی، در انگلیس، و احتمالا هیلاری کلینتون، در آمریکا. آیا دنیای سیاست به سوی زنانگی و زنانه شدن پیش می رود؟ خبرنگار ما به میان شما آمده است تا نظر شما را در این خصوص جویا شود.
 
طنز؛ زنانگی سیاست

آکاایران: طنز؛ زنانگی سیاستآقایی با کاپشن چرم آمریکایی سبز و عینکی با فریم کائوچویی: چیزی که پدر و مادر نداره، زنونه مردونه هم نداره.زیاد ذوق زده نشو!
ادب دوستی مردسالار: زن و اژدها هر دو در خاک به/ جهان پاک از این هر دو ناپاک به!
گرداننده یکی از کانال های مفید تلگرام: آخ جون! کلی سوژه جدید برای جوک و لطیفه پیدا می کنیم!
آقایی ناامید که از پله های دادگاه خانواده پایین می آمد: هر کاری می خوان بکنن، بکنن. هر بلایی سر دنیا می خوان بیارن، بیارن. فقط مهریه شون رو اجرا نذارن یا لااقل قسطی بذارن اجرا!
مردسالاری خشن: رییس جمهور آمریکا که سهله، زن اگه رییس جمهور کره مریخ هم بشه، آخرش باید بیاد خونه، کنه بچه ش رو بشوره!
آقای خیلی باستان دوست: اینا همه اش دارن از روی دست ما کپی می کنن. ما دو هزار سال پیش رییس جمهور زن داشتیم. جشن زن رییس مزگان اصلا همون مراسم تحلیف زنان رییس جمهور بوده. برو یک کم تاریخ کشورت رو مطالعه کن!
خانمی که به دنبال حضانت فرزندش از پله های دادگاه خانواده بالا می رفت، چیز خاصی نگفت، فقط به شمشیر فرشته عدالت خیره شد!
یکی از کارمندان صدا و سیما: فقط بالاغیرتا مثل تماشاچی های مسابقات والیبال لباس نپوشن. پیرمون دراومد بس که قیچی زدیم!
یکی از زنان سابقان نماینده: بهتر نیست این زنان به وظیفه اصلی خود، که شوهرداری و بچه داری است، بپردازند و عرصه خشن سیاست را به مردان واگذارند؟! ایشان در پاسخ به سوال خبرنگار ما درباره اینکه چرا خود شما وارد این عرصه خشن شده بودید گفت: «دقیقا برای اینکه بسترهای لازم برای بازگشت زنان به آغوش پرمهر خانواده را فراهم کنم!»
یکی از دوستان آقایی که کاپشن آمریکایی داشت: اینا همه اش صوری و ظاهریه، تبلیغات رسانه هاست، اگر طبقه کارگر سر کار بود، ما خیلی وقت پیش این تابوهای جنسیتی رو واقعا از بین برده بودیم. مرگ بر بورژوازی، مرگ بر لیبرالیسم!
یک خانم اهل مد: وای یعنی هیلاری قراره روز تحلیف چی بپوشه؟!
یکی از کودکان کار: فقط سه تا آدامس مونده، همش رو می خری ازم؟!
همسر اون آقایی که درباره رییس جمهور کره مریخ نظر داد (پس از کسب اجازه از آقاشون): دوره آخر زمون که می گن همینه دیگه!
آقایی که دنبال صافکار خوب می گشت: خدا کنه خودشون پشت ماشین تشریفات نشینن!
یکی از افراد سابقا مذاکره کننده: یاد کاترین اشتون به خیر. کاش اونم به جایی برسه!
یکی از زنان خیلی زیاد فمنیست: ...
خبرنگار ما به دلیل مذکر بودن مورد ضرب و شتم ایشان قرار گرفت و متوجه عرایضشان نشد. برخی از حاضرین در صحنه، که با موبایل های خود از این ماجرای دیدنی فیلم می گرفتند، اعلام داشتند که این خانم حضور زنان را در سطوح عالی سیاست جهان آغازگر صلح و دوستی در دنیا و پایان جنگ و خشونت های مردانه عنوان کرده بود.

منبع :

گردآوری توسط بخش جوک ،طنز، لطیفه خنده دار سایت آکا
تبلیغات