آکاایران: حالا که در مورد تتو حرف می زنیم، چطور است ببینیم یا فرض کنیم اگر چهره های نامدار جهان تتو داشته باشند، چه چیزی را کجای بدن شان تتو کرده اند؟
ماهنامه خط خطی - شهرام شهیدی: حالا که در مورد تتو حرف می زنیم، چطور است ببینیم یا فرض کنیم اگر چهره های نامدار جهان تتو داشته باشند، چه چیزی را کجای بدن شان تتو کرده اند؟
رهبر کره شمالی: اون حتما تصویر یک کلاهک اتمی را روی نشیمن گاهش تتو کرده. البته بعید است تحمل درد تتو را داشته باشد و احتمالا از این عکس برگردان ها چسبانده. چون اگر تتو می کرد حتما در خبرها می خواندیم، تتوکننده نشیمن گاه رهبر کره شمالی اعدام شد!
ترامپ: بدون شک عکس دختران شایسته 2000 الی 2015 را در نقاط مختلف بدنش خالکوبی کرده.
طنز؛ تتوهای احتمالی مشاهیر

آکاایران: طنز؛ تتوهای احتمالی مشاهیرنتانیاهو: بهترین تتویی که برای او متصورم، دماغ پینوکیو است. جوری که از دست راستش شروع و به دست چپش ختم شده باشد!
احمدی نژاد: اگر اهل تتو بود که نیست، یک قطعنامه دان عتیقه و قشنگ را روی دستش می کشید. می گویند بعد از پخش شدن این شایعه، مادر چاوز ناراحت شده و گفته ازت انتظار دیگه ای داشتم!
وزیر ارشاد: برای اینکه تک و پاتک های اخیرش را فراموش نکند، روی بازوی چپش حک کرده «50 کیلو آلبالو» و روی بازوی راست حک کرده «مجوز حبیب یادت نره»
اکبر عبدی: شاید او یک ترازو که یک کفه اش پر از طلاست را ر روی شکم خالکوبی کند! برخی از بازرگانان و تاجران ایرانی هم خیلی مایل هستند پشت گردن شان تتو کنند: «Made in China»
مسعود فراستی: اگر تتوکن بود، تصویر خرس گریزلی را روی دستش تتو می کرد و زیرش می نوشت: آقای بازیگر
صادق زیباکلام: اگر هوس تتو به سرش می زد، روی قفسه سینه اش پرتره ای از هاشمی رفسنجانی می کشید.
پرویز مظلومی: ایشان احتمالا قبلا عدد 4 را روی دستش خالکوبی کرده بود و دنبال کسی می گشت که چهارش را پاک کند. می گویند پیش کسی رفته که از پشت خنجر زده و به جای پاک کردن چهار یک ضربدر شش به اول چهار اضافه کرده!
علی ضیا: یک کلاه گیس را حک کرده روی گردنش!
احسان علیخانی: می گویند ایشان روی گردنش تصویری از جنین را خالکوبی کرده که بعدها فهمیده صور فلکی است و به جای جنین به او قالب کرده اند!
سرهنگ علیفر: ایشان اسم دولاب امیر را روی پیشانی اش خالکوبی کرده و گفته کسی حق ندارد به آن دست بزند!
سوشا مکانی: شنیده ایم تتوی ایشان یک باب شلوار باب اسفنجی است.
هیلاری کلینتون: یک @ خالکوبی کرده تا یادش نرود استفاده از ای میل شخصی چه تبعاتی دارد.
بیل کلینتون: فکرش را هم نکنید که مونیکا را تتو کرده باشد.اگر این کار را کرده بود، هیلاری پوستش را می کند و نمی توانست در انتخابات ریاست جمهوری کاندید شود.
حسین علیزاده: این هنرمند خوب روی بازویش خالکوبی می کند کنسرت دل مجوز نداره!
یک سری اشیا هم هست که قابلیت تتو شدن دارند. شما خودتان پیدا کنید هر کدام از این اشیا را چه کسی روی بازویش خالکوبی می کند: گیتار، کلید، پدال ترمز، فرمان، گازانبر، نمودار.

منبع :

گردآوری توسط بخش جوک ،طنز، لطیفه خنده دار سایت آکا
تبلیغات