آکاایران: قدیم ها زمانی که بعضی از افراد مبادرت به امر خالکوبی کردن می ورزیدند، جملات کلیشه ای مانند «رفیق بی کلک، مادر!» یا «عشق تو منو کشت!» یا «شهلای من کجایی؟» را خالکوبی می کردند. اما امروز دیگر این خالکوبی ها طرفدار ندارد و هستند بزرگوارانی که طوری خودشان را خالکوبی می کنند که انگار آنها را موکت کرده یا دورشان سفره قلمکار پیچیده اند.
ماهنامه خط خطی - فریور خراباتی: قدیم ها زمانی که بعضی از افراد مبادرت به امر خالکوبی کردن می ورزیدند، جملات کلیشه ای مانند «رفیق بی کلک، مادر!» یا «عشق تو منو کشت!» یا «شهلای من کجایی؟» را خالکوبی می کردند. اما امروز دیگر این خالکوبی ها طرفدار ندارد و هستند بزرگوارانی که طوری خودشان را خالکوبی می کنند که انگار آنها را موکت کرده یا دورشان سفره قلمکار پیچیده اند. یعنی برخی از این عزیزان را که نگاه می کنیم، یاد هنر خاتم کاری اصفهان می افتیم. در این مطلب چند خالکوبی معروف از شخصیت های سینمایی و ورزشکاران را برای شما آماده کرده ایم که با یک جیغ بنفش به استقبال آنها می رویم!
زلاتان ابراهیموویچ
طنز؛ معروف ترین خالکوبی شده ها!

آکاایران: طنز؛ معروف ترین خالکوبی شده ها!زلاتان ابراهیموویچ مهاجم سوئدی اغلب باشگاه های دنیا، در کنار گل زدن و نابود کردن تیم های حریف، علاقه زیادی به خالکوبی دارد. نامبرده نام فرزندان خود را با فونت بی تیتر 48 بر روی کمرش خالکوبی کرده و به گفته کارشناسان اگر سه تا بچه دیگر به دنیا بیاورد، نام آنها در قسمت ناشایستی از بدن او حک می شود که این زیبنده نیست. بنابراین زلاتان به همین دلیل دیگر بچه دار نمی شود.
 


سیلوستر استالونه
طنز؛ معروف ترین خالکوبی شده ها!


یا همان «راکی» یا همان «رمبو» خودمان به دو چیز علاقه وافری دارد، اولی خالی بندی در فیلم هایش و دومی خال کوبی! خود استالونه بارها اعلام کرده که بدون این خالکوبی ها نمی توانسته دست خالی و با یک خنجر، یک جزیره را نابود کند. در پاره ای مواقع که خنجرش را هم گم می کرده، پیراهن خود را درآورده و با نشان دادن این خالکوبی ها به دشمنان، آنها را به هلاکت می رسانده!
 


ببخشید شما؟
طنز؛ معروف ترین خالکوبی شده ها!
 
 
این بزرگوار را شما به اسم می شناسید؟ بنده فقط چند فیلم دیده ام که داخل زندان ساخته شده و استاد در آن فیلم ها تا سرحد مرگ از فرانکی و استیون سیگال کتک خورده است. یکی از دوستان نزدیک او به ما اعلام کرده که ایشان گاهی به جای سفره مورد استفاده قرار می گیرد و زمانی که اسباب کشی می کنند و به خانه ای می راند که پنجره زیاد دارد، نقش پرده را هم می تواند ایفا کند. 
 


مارکو ماتراتزی
طنز؛ معروف ترین خالکوبی شده ها!


مارکو ماتراتزی هیچ نسبتی با ماشین مازراتی ندارد، خصوصا با فلوکس واگن شان! بزرگوار کاپ جام جهانی را روی زانوی خود خالکوبی کرده است، کاپی که با رفتاری که او در مسابقه فینال با زین الدین زیدان داشت، از فحش به ارکان خانواده هم بدتر است.
 

 
لیدر آرسنال
طنز؛ معروف ترین خالکوبی شده ها!


دلیل عدم موفقیت تیم آرسنال در 10 سال اخیر کشف شد و الان دیگر همه می دانند چرا آرسن ونگر نمی تواند در هیچ جامی قهرمان شود. وجدانا شما فرض کنید بازیکن آرسنال هستید و پشت ضربه پنالتی قرار گرفته اید، آیا با دیدن این هیبت از ترس توپ را به در و دیوار نمی زدید؟
 


جانی دپ
طنز؛ معروف ترین خالکوبی شده ها!


«به سراغ زن ها اگر می روی با تازیانه و مشت و لگد و کاراته و بوکس برو» این جمله تکمیلی جانی دپ مانند خود او بسیار بی ربط هستند و حروف و اشکالی بر روی بدن او نوشته شده اند که هیچ کس حتی خود او نیز معنی آنها را نمی داند. او هر زمان که به مغازه خالکوبی می رود، می گوید: «یه چیزی تتو کن که نمی فهمیش، منم نمی فهمم، بقیه هم نمی فهمن!»

منبع :

گردآوری توسط بخش جوک ،طنز، لطیفه خنده دار سایت آکا
تبلیغات