زوجی که 50 سال در روستای متروکه زندگی کردند عکس

آکاایران: زوجی که 50 سال در روستای متروکه زندگی کردند + عکس

آکاایران: عشق حد و مرز نمی شناسد. فرقی نمی کند در بهترین و مجلل ترین کاخ دنیا باشد و یا یک روستای متروکه بدون ساکن!

 

ارتین و سینفوروسا کولومر 45 سال است که تنها ساکنین روستای دورافتاده لا اِسترلای اسپانیا هستند. تنها موجودات هم نشینشان 3 سگ، 4 مرغ، یک خروس، حدود 25 گربه و چند کندوی زنبور است. نزدیک ترین شهر 25 کیلومتر از منطقه محل سکونت این زوج سالخورده فاصله دارد.

 

تنها زندگی کردن روش غریبی برای زندگی کردن است، انگار که آن ها تنها انسان های روی کره زمین اند؛ اما این روستا همیشه این قدر خلوت نبوده است. زمانی در اینجا زندگی وجود داشت، صدها انسان، یک کلیسا، دو مدرسه و رستوران. درواقع لا اِسترلا گذشته جالبی دارد و طبق افسانه ها این روستا اختصاصاً به عنوان محل زندگی معشوقه های افراد ثروتمند بنا شده بود.

 

زوجی که 50 سال در روستای متروکه زندگی کردند عکس

 

طبق گزارش منابع متعدد، طوفان سهمگین سال 1883 تقریباً نیمی از ساکنین را کشت و 17 خانه را کاملاً نابود کرد. تنها میدان شهر، دادگاه محلی، محل اقامت کدخدا و کلیسا آسیبی ندیدند و نجات یافتگان بنای یادبودی برای جان باختگان ساختند. پس ازاین حادثه روستا جذابیت خود را از دست داد و به تدریج سکنه آنجا را ترک کردند.

 

مارتین می گوید: ظرف مدت دو سال 150،200 نفر از ساکنین در جست وجوی کار برای همیشه آنجا را ترک کردند. همسرم متولد اینجاست و تمایلی نداشت که اینجا را رها کند ولی اگر تصمیم گیری فقط بر عهده من گذاشته می شد مطمئناً همان اوایل مهاجرت می کردیم.

 

زوجی که 50 سال در روستای متروکه زندگی کردند عکس

 

متأسفانه تنها فرزند این زوج در سن 12 سالگی به دلیل انسداد رگ های خونی مغز از دنیا رفت و پزشکان نتوانستند کاری برای او انجام دهند. با فوت این کودک این زوج تنها ساکنین این روستا باقی ماندند

 

اگر او زنده مانده بود اکنون 48 سال داشت و در کنار پدر 79 و مادر 82 ساله اش زندگی می کرد.ناگفته نماند که این روستا از نعمت تلفن، تلویزیون، برق یا آب بی بهره است و آن ها تنها در موارد ضروری با ماشین قدیمی شان به نزدیک ترین شهر می روند.

 

پیرترین دوقلوهای به هم چسبیده دنیا (عکس)

خلق آثار هنری ارزنده بر روی شیشه + تصاویر

انتخاب دختر شایسته ۲۰۱۶ آمریکا + تصاویر

منبع :

گردآوری توسط بخش جوک ،طنز، لطیفه خنده دار سایت آکا
تبلیغات