راحت ترین شغل دنیا

آکاایران: راحت ترین شغل دنیا + عکس

آکاایران: این مرد راحت ترین و بی دردسر ترین شغل دنیا را در یک جزیره شخصی دارد.

آیا بهترین شغل جهان، شغل این مرد است؟ مردی که سرایدار یک جزیره استوایی بسیار زیبا شده است و از خلوت خود لذت می برد. همسر و سه فرزند این مرد در شهر زندگی می کنند.
 
به گزارش مجله آکا ایران به نقل از دیلی میل، این مرد ۳۲ سال پیش از شغل پراسترس خود استعفا داد تا به تنهایی در یک جزیره زندگی کند. او می گوید که حتی از یک روز زندگی خود در این جزیره پشیمان نیست. کائو رودریگس رِگو اکنون ۶۲ ساله شده است. او زمانی که می خواست به این جزیره برود خانواده را همراه خود نبرد. نام این جزیره کوچک «یا دوس گاتوس» است و در پنج کیلومتری سواحل جنوب شرقی برزیل قرار دارد.

راحت ترین شغل دنیا
او از تنهایی خود در این جزیره لذت می برد. گاهی پیش می آید که هفته ها در آنجا می ماند و هیچ هم صحبتی هم ندارد.
 
مجله آکا ایران : رودریگس می گوید: «من در گذشته مانند همه مردم بودم. کار می کردم تا بتوانم چیزهایی را که می خواهم بخرم. اما تغییر کرده ام. وقتی که در جایی مثل این جزیره زندگی می کنید، پول و مسائل مادی دیگر هیچ ارزشی برای شما ندارد. من دوست ندارم کسی خلوتم را به هم بزند. از آرامش و تنهایی این جزیره لذت می برم.»
 
نام این جزایر به فارسی «جزایرِ گربه ها» است. زمانی موش ها به آنجا هجوم برده بودند و مسئولان تعدادی گربه را به آنجا فرستادند تا با آن ها مقابله کنند. تعداد گربه ها به ۵ هزار عدد رسید، اما همه آن گربه ها به دلیل یک بیماری نامعلوم از بین رفتند.
راحت ترین شغل دنیا

راحت ترین شغل دنیا

گفتنی است که در اواخر دهه ۵۰ میلادی، رئیس جمهور برزیل این جزیره را به یک میلیونر آمریکایی به نام نلسون راکِفِلر هدیه داد.  راکِفِلر بعدها معاون رئیس جمهور آمریکا شد. وی این جزیره را به یکی از بستگان نزدیک خود به نام «ریچارد آلدریخت» هدیه داد و آلدریخت نیز ۵۰ هزار دلار برای ساخت خانه و کتابخانه آن هزینه کرد.
راحت ترین شغل دنیا
راحت ترین شغل دنیا
 

منبع :

گردآوری توسط بخش جوک ،طنز، لطیفه خنده دار سایت آکا
تبلیغات