سعید هوشیار در روزنامه قانون نوشت:

هوش خراش رسما شایعات مربوط به مصرف ترامادول در بین فوتبالیست ها را تکذیب کرده و مدعی می شود که نه تنها فوتبال ما از این قرص پاک است، بلکه در جامعه هم کسی از این قرص مخدر استفاده نمی کند، در همین راستا سراغ اهالی فن فوتبال و مسائل مرتبط با آن رفتیم.

ت-ک از بازیکنان منظم لیگ برتر گفت: «این موضوع ترامادول از اولشم بودار بود، ما که خودمون قصد خوردنشو نداشتیم، بهمون گفتن بخورید ما هم خوردیم، خیلی هم خوب بود، یعنی راستش خیلی خیلی خوب بود، اصلا یک دنیای دیگه بود، داور اوت می گرفت، ما فکر می کردیم گله، داور گل می گرفت ما فکر می کردیم تبانیه، خلاصه دنیایی بود واسه خودش».

ث-غ به همکار ما در مورد موفقیت های فوتبالی اش گفت: « راستش من بابام گل می زد تا نیم ساعت هم شادی بعد از گل می کرد، همین شد اصلا گلزنی تو پوست و خونمون رفت، همین الان هم همه بهم میگن که بوی گل میدی! بی شرف گلش اینقدر مرغوبه از پشت هیجده هم بوش میاد، من قبل از بازی، بعد از بازی، حین بازی گل می زدم، حالا بیا ببین شادی بعد از گلمو! یعنی غوغا می کنم، دو وارو جمع، آفتاب، مهتاب، بالانس، اوه اوه، حالا چه عیب داره بازیکنی که توانایی گلزنی نداره بیاد ترامادول بزنه؟! شما چرا ناراحت میشی؟ من هی به باشگاه میگم که این رفیق ما هوشنگ سگ صاحاب رو بیارن تو تیم مشکلشون حل شه، مگه غیر اینه که درد تیممون گلزنیه؟ بابا طرف روزی سه تا گل می زنه آکروباتیک»!

ی-ق به همکار ما این گونه شرح وظایف خود را توضیح داد: «از اول که وارد این کار شدیم بهمون گفتن که چند تا کارو باید خوب بلد باشین، یکی گول زدن داور، یکی تتو، یکی مخدر، یکی **** و یکی هم ****، باقیشو خدا خودش درست می کنه، ما هم اومدیم تو این کار به امید همین موضوع! من الگوم چندتا پیشکسوته که همشون ازین موضوع حمایت می کنن!» ایشان در جواب سوال ما که پرسیدیم فوتبال بازی کردن کجای ماجراست، ادامه داد: « اسکولی!؟ مارو گرفتی؟! فکر می کنی مسی اگر هیچی نزنه می تونه این جوری دریبل بزنه، اون دریبل می زنه، ما ترا می زنیم، یکی دیگه تکل می زنه! ایرادش چیه؟ من نمی فهمم چی از جون این فوتبال می خوایید؟ یک روز به این گیر می دید، یک روز به بد بازی کردن...»

منصور غول از طرفداران دو آتیشه فوتبال که هر هفته به ورزشگاه می رود به همکار ما گفت: «مرگ من تو این حساسیت روزای آخر لیگ شما می تونی خشک و خالی بشینی فوتبال ببینی؟! نه مرگ من می تونی؟ ما هم به عشق همین فوتبالیست ها می زنیم.»

و در انتها فریبرز هوشیلیتی؛ کارشناس مسائل اجتماعی، در تحلیل این موضوع به هوش خراش گفت: «من خودمم می زنم، مشکلی نیست! خیلی هم خوبه، اتفاقا دوست دارم شما هم بزنید، عالیه!»
گردآوری توسط بخش جوک ،طنز، لطیفه خنده دار سایت آکا
تبلیغات