آکایران :آیدین سیارسریع در وبسایت چیزنا نوشت:
همان طور که همه شما جوانان و میانسالان گرامی می دانید، دانشگاه محل ظهور و بروز بسیاری از روابط عاشقانه است که البته باید با آن برخورد شود ولی متاسفانه به علت غفلت مسئولین شاهد برخی افعال غیردرسی ولی در عین حال آموزشی هستیم که فضای دانشگاه را از حالت شوخی و دورهمی گاهی تبدیل به حالت جدی و بعضا ازدواج می کند. در ادامه سعی می کنیم روش های معمول ابراز علاقه را در محیط دانشگاه بررسی کنیم:
بنا به گزارش آکاایران : روش اول) استفاده از علم نشانه شناسی
استفاده از نشانه شناسی روشی قدیمی و کهنه است که الان دیگر پاسخگو نیست و برای ابرازعشق کننده نتایجی دردناک به همراه دارد. در این روش معمولا پسر نزد دختر می رود و می گوید اگر امکانش هست جزوه تون رو بدین برم کپی بزنم. دختر می گوید: من اینقدر دست خطم بده خودم نمی تونم بخونم، اونوقت شما چه جوری می خونین؟ پسر می گوید: من وسط کلاس نگاه کردم جزوه تون رو، خیلی تمیز بود. دختر می گوید: من اصلا امروز جزوه ننوشتم. پسر می گوید: اشکال نداره، جزوه جلسه قبلی رو بدین. دختر می گوید: آقای محترم فازتون چیه؟ من اینجا مهمانم! امروز همراه دوستم اومدم نشستم کلاس، پسر در اثر این ماجرا شیری پرچرب می خورد و ماه ها طول می کشد تا کمر راست کند و به میادین بازگردد.
نمی دونم چرا تو این مورد جزوه دادن کلا منتفی شد. قرار نبود دختره بگه مهمانم. بد زمونه ای شده آقا، کاراکتر ها هم خودسر شدن. بطور کلی غرض این بود که بگم دختره جزوه می ده، پسره جزوه رو می بره و یه گل رزی چیزی می ذاره وسط جزوه و به دختر تحویل می ده. این روش قبلا شاید جواب می داد ولی الان تنها منجر به بلاک شدن پسر توسط دختر و ادخال سرور در قلوب دوستان این دو عزیز می شه.
روش دوم) استفاده از واسطه و میانجی
نزدیک ترین دوست «هدف» همیشه نقش مهمی در تاریخ داشته. یعنی این مسئولیتی که دوست نزدیک هدف بر دوش خود احساس می کند را سلطان قابوس برای میانجی گری ایران و امریکا بر دوش خود احساس نمی کرد. در این روش پسر ابتدا به تعمیق روابط با دوستِ نزدیک دختر مورد نظرش مبادرت می ورزد. (دانشجویان عزیز در نظر داشته باشن که زیاد هم لازم نیست روابطشون رو با دوست نزدیک طرف تعمیق ببخشن، مورد داشتیم طرف خیلی تعمیق بخشیده دوسته فکر کرده هدف اصلی خودشه، قضیه سریال ترکی شده.) پسر بعد از نزدیکی به دوست نزدیک دختر مورد نظر سعی می کند با محبت های مشکوک و پی در پی او را نمک گیر کرده و در نهایت پرده از اهداف شیطانی اش بردارد و بگوید: یه جور نامحسوس می ری ببینی فلانی مزه دهنش چیه!؟
روش سوم) مذاکره مستقیم
مذاکره مستقیم در واقع یک روش برای ابراز علاقه نیست، یک دام از طرف دوستان پسر است که برای خنده چیده می شود و پسر به عنوان قربانی در آن قرار می گیرد. به این ترتیب که دوستان پسر طی یک حرکت هماهنگ و از پیش تمرین شده به پسر می گویند: فلانی (شاه داف دانشگاه) تو نخته، داره آمار می ده بدبخت! در این روش پسر ابتدا با علم به حقایق به دوستان می گوید اسکل کردن او بی فایده است و وی فریب این صحنه آرایی خطرناک را نخواهد خورد و چنین اتفاقی را ناممکن می داند ولی با گذشت زمان و تلاش های جدی دوستان شل کرده و دل دادهٔ شاه داف مذکور می شود و در نهایت به صورت رودررو به او ابراز علاقه می کند و در نهایت با لایکی بزرگ و شعله ور از جانب او مواجه شده و در میان خنده های دوستان به مرکز سوانح و سوختگی می شتابد.
فعلا تا اینجا را داشته باشید، بقیه روش ها را در فرصت های بعدی خدمت دانشجویان و کارآموزان گرامی عرض خواهم کرد.

منبع :

طنز؛ تعمیق روابط در دانشگاه

گردآوری توسط بخش جوک ،طنز، لطیفه خنده دار سایت آکا
تبلیغات