آکایران :شهرام شهیدی در وبسایت چیزنا نوشت:
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی آمار طلاق در کشور را تکان دهنده خواند و گفت که از هر چهار ازدواج یک مورد به طلاق می انجامد و این آمار در مناطقی مانند شمال تهران به یک طلاق از هر دو یا سه ازدواج می رسد.
بنا به گزارش آکاایران : – با این حساب انتظار می رود به زودی به جای هر ایرانی یک پیکان به شعار هر ایرانی یک طلاق برسیم.
– در صورت برگزاری کلاس های آموزشی و انجام رزمایش می توان امیدوار بود به رکورد سه طلاق از هر دو ازدواج برسیم!
– پیشنهاد می شود برای کاهش فشار بر دفا تر طلاق و دیگر شغل های مرتبط، طرح زوج و فرد طلاق اجرا شود. به نحوی که کسانی که آخرین شماره کدملی شان عدد فرد است روزهای فرد حق دارند درخواست طلاق بدهند و به عکس.
– با توجه به طرح موفق زوج و فرد خودرو ها از درب منزل می توان این طرح را برای زوج ها هم پیاده کرد و طرح طلاق از درب منزل را اجرا کرد. در این طرح فرد به محض اینکه پایش را از خانه بگذارد بیرون طلاقش مسجل شده و در دفا تر ثبت می شود.
– سرعت در طلاق به حدی زیاد شده که مورد داشتیم طرف از ماشین پیاده شده رفته توی سوپر خرید کنه، وقتی برگشته همسرش در ماشین را قفل کرده و وقتی با انگشت زده به شیشه که در را باز کن جواب شنیده ببخشید شما؟ یعنی سرعت طلاق حداقل از سرعت اینترنت در ایران بالا تر است. همه اش هم تقصیر همین سوپرهاست. می روید سوپر همین می شود والله با این اسماشون!
– خلاصه زندگی شده شبیه همین بازی های رایانه ای. تا می جنبی می بینی یک پیغام می آید که فرصت شما تمام شد و باید به مرحله قبل برگردید.

منبع :

طنز؛ هر ایرانی | یک طلاق!

گردآوری توسط بخش جوک ،طنز، لطیفه خنده دار سایت آکا
تبلیغات