آکایران :دکتر هومن ملوک پور در وبسایت چیزنا نوشت:
دوستی با بزرگمهر مزایای زیادی دارد. مثلا اگر با او دوست باشید می توانید به دوستی با هنرمندترین کچل دنیا به خود ببالید، و یا هر کجا که با هم بروید باعث نورانی شدن محیط می شود. ولی بعد از همه این کرامات که گفتم این آخری را خودم هم نمی دانستم. پیامک برایش زدم که فلان کار رو برام انجام بده که خیلی برام مهمه، اونم در جواب پیامک زده که اون رو ولش کن، فعلا یه مطلب راجع به جک و جونورای دورو برت برای چیزنا بنویس! یعنی آدم می مونه از این همه خضوعی که این بشر داره.
بنا به گزارش آکاایران : و اما مطلب جک و جونوری:
بعضی از مراجعه کننده های من خیلی باحال تشریف دارن، مثلا یه چیزایی یهو ازت می پرسن که جوابش از بدیهی ترین چیزهاست. خانمه سگش رو آورده برای معاینه، بعد از کارهای لازم بهشون می گم سگ تون مشکل کلیه داره. اول با چشای گرد شده نگاهم می کنه، بعد با لبخند می گه اوا دکتر مگه سگ ها هم کلیه دارن؟ چه حرفا!
یا دارم واکسن سگی رو می زنم، صاحبش میگه من که دل ندارم ببینم جکی واکسن بخوره، می رم بیرون از اتاق. بعد که من سوزن را وارد بدن سگ مذبور می کنم به طبع شروع می کنه به زوزه کشیدن. خانمه از بیرون اتاق بلند داد میزنه: واااای، جکیه؟ جکیه؟ منم بهش می گم: پ ن پ، منم دارم با جکی احساس همذات پنداری می کنم.
یا مثلا گربه اش رو طرف آورده و گلاب به روتون اسهال داره. از خانمه می پرسم اسهالش چه رنگیه؟ یکمی به دور و برش نگاه می کنه و زل می زنه به زیر چانه من و با دست اشاره می کنه و می گه دقیقا رنگ کروات شما! خیلی دوست داشتم پاشم برم جلو و کرواتم رو بگیرم جلوی دماغش و بگم بوش چی؟ همین بو رو نمی داد؟
خلاصه داستان از این دست زیاده، اگه حوصله اش رو داشتین بازم می گم براتون.

منبع :

طنز؛ خاطرات یک دامپزشک

گردآوری توسط بخش جوک ،طنز، لطیفه خنده دار سایت آکا
تبلیغات