آکایران :پوریا عالمی در روزنامه شرق نوشت:
چندتا خبر داریم که دکتر به ما تجویز کرد اگر اینها را بخوانی افسردگیت برطرف می شود. ما هم برای شما تجویز می کنیم:
بنا به گزارش آکاایران : دپو  و  شهرداران
مدیرکل محیط زیست استان مازندران گفت: روزانه ٢٠٠ تا ٣٠٠ تن زباله در مازندران دپو و ٨٠ درصد از شهرداران متخلف بازداشت می شوند. (مهر) به هرحال همین که روزانه ٨٠ درصد زباله ها دپو و ٢٠٠ تا ٣٠٠ شهردار متخلف بازداشت نمی شوند، جای خوشحالی دارد.
تبعیض نداریم
یکی از مسئولان گفت: راه مزدورگیری دشمن از مجلس است. (انتخاب) خب خوشبختانه از تنها جایی که خیالمان راحت بود، خیالمان تخت شد. یعنی ما تا دیروز فکر می کردیم فقط رسانه ها و هنرمندان و روشنفکران و نویسندگان و... به مزدوری گرفته شدند، الان خیالمان راحت شد دشمن تبعیض قائل نمی شود.
 
عقیم سازی
 مجوز عقیم سازی زنان کارتن خواب صادر نشد. (ایلنا) این خبر هم خیلی ما را متعجب کرد. چون ما عادت کردیم صورت مسئله را پاک کنیم. مثلا توقع داشتیم مسئولان درباره مسئله کودکان بی سرپناه و کودکان معتاد و بهداشت و... واقعا مجوز بدهند که زنان کارتن خواب عقیم سازی شوند تا خیال مسئولان راحت شود که دیگر بچه به خیابان اضافه نمی شود. همین بچه هایی هم که هستند پس فردا بزرگ می شوند و می روند پی کارشان و کاری به کار کسی ندارند. اما اینکه ایلنا گفته مجوز عقیم سازی زنان کارتن خواب صادر نشده، واقعا ما بغض کردیم و جا دارد برویم در افق گم شویم و خلاص.

منبع :

طنز؛ خبرهای ضدافسردگی

گردآوری توسط بخش جوک ،طنز، لطیفه خنده دار سایت آکا
تبلیغات